Bursa Endüstriyel Temizlik

by admin
Bursa Endüstriyel Temizlik
Bursa Hakeller Temizlik

Bursa Endüstriyel Temizlik

Bursa En İyi Temizlik Firmasıi

Bursa Hakeller Temizlik

Bursa Endüstriyel Temizlik

Endüstriyel temizlik düzenli aralıklarla yapılmakta olan bir temizliktir. Sanayi ,fabrika ve şirketlerin işlerinin daha verilimli hala getirebilmesini sağlamak amacıyla yapılan bu temizliğe Endüstriyel temizlik denir.

Bursa-Endüstriyel-Temizlik
Bursa Hakeller Temizlik

Endüstriyel Temizlik Nasıl Yapılır ?

Temizlik sırasında temizlik ekipmanları ve kimyasallar kullanılarak temizlik yapılacak bölgenin dezenfekte işlemi gerçekleşmektedir. Tam otomatik sistemli makinalar aracılığıyla gerçekleşen temizlik ile çıkarılması zor kir ve lekeler uygulanan temizlik yöntemleriyle ortadan kalkmaktadır. Ayrıca endüstriyel temizlik uygulaması iki aşamalı olarak gerçekleşmektedir. Bunlar, mekanik ve kimyasal temizliktir. Mekanik temizlik uygulamasında genellikle kullanılan ekipmanlar çekiç, su püskürtmeli makine, kürek, pinçe, gibi el aletleri yoğunlukta olurken kimyasal temizlikte ise çözücü özelliğe sahip kimyasallar aracılığı ile temizlik işlemi gerçekleşmektedir.

Bursa Endüstriyel Temizlik
Bursa Endüstriyel Temizlik

Nerelerde Endüstriyel Temizlik Gerekli

Dış cephe cam silme işi profesyonel personellerle yapılmaktadır, bu işle alakalı eğitimler almış ve iş güvenlik kazalarını minimum düzeylere getirerek güvenli şekilde çalışmalar yapan personeller tarafından yapılan ve yapılması gereken bir iş koludur.
Endüstriyel temizlik nedir sorusunun cevabını öncelikle hangi alanlarda uygulanabileceğini cevaplayarak vermek istiyoruz. Keza sıradan bir temizlik ile arasındaki farkın bariz biçimde ortaya çıkmasını sağlamak böyle mümkün olacaktır.

Hastane ve sağlık kuruluşları
Dershane ve eğitim kurumları
Kamu binaları
Dini kurumlar ve cami gibi toplumsal alanlar
Özel şirketler ve ofisler
İnşaat
Sanayi
Tarım
Otomotiv
Otel ve diğer turistik faaliyet gösteren tesisler
Lojistik şirketleri ve depolama ile antrepo tesisleri
Perakende satış yapılan mağazalar

Endüstriyel-Temizlik
Bursa Hakeller Temizlik

Endüstriyel Temizlik Hijyen

Bir fabrikanın ya da bir hastanenin temizlenmesi aynı çatı altında değerlendirilebilir. Buna uygun olarak farklı ölçekte ve nitelikte ekipmanlara ihtiyaç duyulmaktadır. Kimyasal temizleyiciler sayesinde insan sağlığını riske atmayacak düzeyde bir hijyenin sağlanması mümkün olmaktadır. Bunu en kolay ve en etkin biçimde sunan endüstriyel temizlik makineleri içinse kalite belgeli ekipman tercih edilmelidir.

Bursa Temizlik
Bursa Endüstriyel Temizlik

Bursa Fabrika Endüstriyel Temizlik

Fabrika içinde, imalattan kaynaklı kirliliği, toz, pas, boya, şeker, tekstil fiberler, toprak, katı yağ, asit, karbon, is ve başka yabanci maddelerin ekipmanınız üstünde birikmesi zaman içinde ciddi bir şekilde operasyonlarınızı etkiler ve değerli ekipmanın arızalanmasına sebeb olur. Böyle bir durumda maliyetler yükselmektedir.. Makine ekipman, üretim alanları, hava sistemleri ve tezcihatlarınızı temiz tutmanız ise hem arızalamayı önler, hem ekipmanın hayatı uzar

Bursa Endüstriyel Temizlik her tür ekipman, makine, elektronik techizat ve havalandırma sistemlerinin verimli temizlenmesi için yeterli uzmanlık ve kaynağa sahiptir. Hedefimiz her zaman günlük iş akışınızı asgari düzeyde etkilemektir. Operasyonlarımızı her zaman üretim programınıza göre önceden planlanmakta ve makine bakım zamanlarına denk getirebilmekteyiz. Bazı endüstriyel temizlik yöntemlerimiz üretiminizi durdurmadan yapılabilmektedir

Hakeller Endüstriyel Temizlik

Bursa Endüstriyel Temizleme

Bursa da bulunan fabrika, hastahane, kurum ve kuruluşlara, belli aralıklar ile,dezenfekte ve hijyen öncelikli endüstr,yel temizlik hizmeti verilmektedir.

Bursa Hakeller Temizlik

Endüstriyel Temizlik Servisi

Düzenli planlama ile yapılan, dış cephe temizlik işlemi, yağmur, rüzgar gibi etkenlerden etkilenen binaların bakımlı ve güvenli kalması için gereklidir.