Bursa Hakeller Temizlik

Hakkımızda

Bursa temizlik şirketi, Hakeller firması profosyonel temizlik sektöründe hizmet sunmaktadır.

hakeller-temizlik-logo

Hakeller Temizlik

En İyi Bursa Temizlik Hizmeti

En iyi temizlik şirketi denildiği zaman akla ilk gelen firma “Bursa Hakeller Temizlik Şirketi” dir. Bursa Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım ilçelerimizde, sağladığı %100 müşteri memnuniyeti ve profesyonel temizlik kadrosu ile çok kısa sürede Bursa nın en iyi temizlik firmaları arasında yerini almıştır. Son 2 yıl içerisinde yalnızca web-sitemiz üzerinden 400′ ün üzerinde temizlik hizmeti verdik.

En iyi ev temizliği , işin uzmanları tarafından ortalama 4 saat içerisinde yapılmaktadır. Evin büyüklüğü ve mevcut durumlara göre ev temizliği süresi iki katına çıkabilir. Eğer müşteri özel olarak bunu talep ederse, aynı şekilde temizlik süresini iki katına çıkartabiliriz. Uzun süre alan temizlik, her zaman iyi bir temizlik anlamına gelmez. Gizlenen tozlar, fayans veya parke üzerinde kurumuş lekeler, uzun süredir dokunulmayan mutfak dolapları… Bunların hepsi Bursa en iyi temizlik şirketi ile artık çok kolay…. Temizlik hizmetinde en iyi firma.

Hakeller Temizlik

Hakkımızda

Temizlik, hayatımızın her anında var olan bir gerçektir. Yaşamı daha yaşanabilir kılmak adına temizlik işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Gerek evlerimizde gerekse iş alanlarımızda bu durumu gözlemlememiz mümkün. İnsanın bulunduğu her alanda bu durumu gerçekleştirmek gerekmektedir. Ancak her temizlik istenen düzeyde sonuç vermediğinden kişilere profesyonel bir destek gerekir.
Gelişen tekronoji uygun ekipmanlar ile Firmamız da temizlik sektöründe yer alarak siz müşterilerimizin temizlik ihtiyaçlarını karşılamak adına çabalamaktadır. Senelerdir bu sektörde oluşumuz müşterilerimizin taleplerini saptama ve değerlendirme konusunda bizlere katkı sunmaktadır. Doğru ve kesin sonuçlar için bizi tercih etmeye devam edin.

HİZMET ALANLARIMIZ
İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK
FABRİKA TEMİZLİĞİ
SİTE APARTMAN TEMİZLİĞİ
OKUL TEMİZLİĞİ
HASTANE TEMİZLİĞİ
DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ
ZEMİN CİLAMA
OFİS VE MAĞAZA TEMİZLİĞİ
TEMİZLİK VE HİZMET PERSONEL DESTEGİ

Bursa temizlik hizmeti
Bursa Hakeller Temizlik

Temizlik Servisi

Covid 19 pandemi sürecinde,hijyen çok daha fazla ön plana çıkmıştır. Temizlik konusunda zaten dikkatli olan insanlarımız, her kategoride bulaş riskini ortadan kaldırmak için özen göstermektedir.

0 +
Temizlik Servisi
0 +
Memnun Müşteri

Profosyonel Temizlik

Temizlik yaşamın her alanında ve her an gündemde, Hakeller Bursa temizlik firması, konusund tecrübeli ekibi ile kurum ve kuruluşlara, firmalara, şirketlere, profosyonel endüstriyel temizlik hizmeti vermektedir.

Özel Temizlik Servisi

Temizlik hizmetine düzenli ve periyodik (belli zaman aralıkları) ile servis vermek gerekmekte, temizlik işi belli kriterlere göre özel temizlik hizmeti olarak yapılmaktadır.

Endüstriyel Temizlik

Bursa Hakeller temizlik şirketi, endüstriyel temzilik servisi olarak, endüstriyel temizlik ürünleri (özel kimyasallar) ve endüstriyel temizlik makineleri ile hizmet vermektedir.

Dezenfekte Servisi

Dezenfekte çalışması önceden bilinmesine rağmen, korona sürecinde, virüs ve bakterileri yüzeyleren yok eebilmek için yoğun olarak yapılmaktadır.

Bursa Hakeller Temizlik

En İyi Temizlik Servisi

Temizlik nedir, temizlik işi hangi ekipman ile yapılır ? Hangi temizlik malzemeleri doğru olalardır ? Profosyonel kadromuz ile Bursa en iyii temizlik firması olarak çalışıyoruz.