Bursa Hakeller Temizlik

Bursa Hastane Temizlik

Bursa Hakeller HastaneTemizlik Hizmet,

Bursa Temizlik

Hastane Temizlik Hizmeti

Sağlık tesisleri hastaları tedavi sırasında her gün bulaşıcı hastalıklara ile ilgilenmek zorundadır. Ne yazık ki dünyada her gün milyonlarca insan sağlık tesislerini ziyaret ettikten sonra çeşitli enfeksiyonlara yakalanmaktadır. Daha da kötüsü, Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri, bu vakaların neredeyse 10.000’inin ölümle sonuçlandığını bildiriyor. Bu istatistiklere göre korkutucu gibi görünen hastane ortamından bulaşan hastalıkları önlemek mümkündür. Bulaşıcı hastalıkla mücadele etmenin tek etkin yolunun profesyonel sağlık temizlik hizmetleri ile olduğu bütün otoriteler tarafından kabul edilmektedir. Firmamız tıbbi temizlik hizmetlerini hastane veya tıbbi tesisin sterilize edilerek etkin bir biçimde temizlenmesi ile gerçekleştirmektedir. Evrensel Temizlik hastane temizlik personeli, her türlü hastane temizlik hizmetini sağlamak için kapsamlı eğitim almaktadır.

Bursa Hastahane Temizlik

Hastahane Temizlik

Şifa için kapısı çalınan alanlar olup aynı zaman da mikrop ve bakterilerin kol gezdiği en belirgin adresler arasında yer alan hastaneler, temizlik ve hijyenine en çok dikkat edilmesi gereken alanların başında gelmektedir. Hem hasta hem hasta yakınları hem de hastane personelinin olası salgın ve zararlı mikroplardan korunabilmesinin, nekaat döneminde buluna hastaların enfeksiyon ve bakterilere maruz kalmadan bir an önce toparlanarak iyileşebilmesi için son derece elzem olan hastane hijyeninin sağlanmasında mesai harcayan isimlerden bir tanesi olan firmamız, Hastane Temizliği Firmaları İstanbul içerisinde çalışma disiplini ve kalitesi ile hep ön planda yer almaktadır.Asla hata ve ihmali kabul etmeyen, hastalık ve salgın konusunda büyük risk alanı oluşturan bu binaların A dan Z ye her noktasının temizliği ile ayrı ayrı ilgilenen, gerek kullandığı makine gerekse temizlik kimyasalları ile her alan için farklı temizlik çözümleri geliştiren kuruluşumuz, yüz de yüz hijyen ve dezenfektasyonu sağlanmış alanları kullanımınıza sunar

hastahane temizlik hizmeti
Bursa Hastahane Temizlik

Ortak Alan Temizliği

Genel Temizlik Standartları

• Hastanelerde makine ile ıslak temizlik yöntemleri tercih edilmelidir,

• Hastanelerde kritik bölgeler dışındaki ünitelerde, yönetim ve ofis alanlarında su ve

deterjan kullanımı temizlik için yeterlidir,

• Kan ve sekresyon varlığında, salgın durumunda ve dirençli bakterilerin endemik

olduğu ünitelerde temizlikte dezenfektanlar kullanılmalıdır. Kullanılan

dezenfektanların konsantrasyonlarının kullanma talimatına uygun şekilde ayarlanması

gerekmektedir. Kullanılan dezenfektan ve su oranlarının uygun olabilmesi için ölçekli

kapların kullanılması gereklidir,

Bursa Hastahane Temizlik

Poliklinik Temizlik

Poliklinik, klinik, ameliyathane, tuvalet, laboratuvar ve bina içerisinde yer her bölümü, genel özellik ve hassasiyetlerine göre itinalı bir şekilde temizleyen, güler yüzlü ve disiplinli çalışmaları ile girdiği her alanda memnuniyet yaratan firmamız, Hastane Temizleme Şirketleri Bursa alanında bu yönleri ile rakip tanımamaktadır. Son derece büyük binalardan oluşan ve onlarca farklı detayı üzerinde barındırıp hijyeninin sağlanması son derece zorlu olan bu alanların sağlıklı bir şekilde temizleyerek her zorluğun üstesinden gelebilecek yeterliliğe ve kapasiteye sahip olan kuruluşumuz, çalışanlarını seçerken gösterdiği titizlik, kullanılacak malzemenin birici sınıf ve insan sağlığına zararı minimum olanlardan seçilmesi ve kullandığı modern yöntemlerle farkını ve kalitesini ortaya koymakta, insan sağlığının ne denli önemli olduğu bilinci ile attığı her adımı büyük bir titizlik ve özveri ile atmaktadır.

Bursa Hastahane Temizlik

Hastahane Genel Temizlik

Hastaneler hastalarımızın, sağlıklı bir ortamda tedavi olmaları için sürekli temiz olması gereken yerlerdir. Bu sebeple hastane temizliği profesyonel ekipler tarafından yapılmalıdır.

Hastanelerde bir çok alan bulunmaktadır. Her alan için ayrı temizlik ürünleri ve ayrı malzemeler kullanılmalıdır. Temizlik işi yapan kişilerin kendileri içinde özel kıyafetleri ve malzemeleri olmalıdır. Daha çok hijyen sağlamak için bunlara dikkat etmek gerekir.

Bursa temizlik şirketi hastalarımızın sağlıklı ve daha temiz bir ortamda tedavi olmaları için en iyi şekilde hizmet vermektedir.

Hastane temizliği yapılırken elemanlarımız öncelikle iş kıyafetlerini titizlikle giyinirler. Temizlenecek yerin durumuna göre iş kıyafetleri bone, eldiven, yüz maskesi gibi malzemeler kullanılır.

Hakeller Temizlik

Bursa Hastahane Temizlik

Hastahaneler özellikle covid 19 pandemi sürecinde, hijyen bakımından son derce dikkatli temizlik işlemi yapılması gereken başlıca alanlardır.

Hastahane Temizlik

Bursa Hatahane Temizliği

Hastahanelerde, acil servisten, polikliniklere, bekleme alanlarından, yemekhanelere, hasta odalarından, yoğun bakıma tüm alanların sağlık bakanlığı yönetmeliklerine uygun olarak temizlenmesi gerekmektedir.