Bursa Hakeller Temizlik

En İyi Endüstriyel Temizlik

Bursa Hakeller Endüstriyel Temizlik Hizmeti

Bursa Temizlik

En İyi Endüstriyel Temizlik

Endüstriyel temizliğin yapıldığı üretim yerlerinde iş kazaları riskinin yüksek olduğunun bilincinde olduğumuzdan, bu alanlarda mutlaka eğitimli ve tecrübe sahibi temizlik elemanları görevlendirmekteyiz.

Bursa Temizlik
Bursa Hakeller Temizlik

Dış Cephe Cam Silme

Dış cephe ve cam temizliğinde öncelikle yapılması gereken işlem, temizliği yapılacak yapının keşfidir. Binanın mimari yapısına ve kaplama malzemesinin türüne göre cam ve kaplama temizliği metodu ve temizlik kimyasalları seçilmektedir. Teknik ekibimiz yapıları inceleyerek durum raporu hazırlamakta ve üst yönetime yapılacaklarla ilgili raporlarını sunmaktadırlar.

dış cephe temizlik
Bursa Hakeller Temizlik

Fabrika Endüstriyel Temizlik

Dış cephe cam silme işi profesyonel personellerle yapılmaktadır, bu işle alakalı eğitimler almış ve iş güvenlik kazalarını minimum düzeylere getirerek güvenli şekilde çalışmalar yapan personeller tarafından yapılan ve yapılması gereken bir iş koludur.
Fabrika gibi alanlarda çokça görülen endüstriyel temizlik makineleri bulunur. Bu makinelerin vakum makinesi, süpürge makinesi, zemin temizleme makinesi, toz emme makineleri, buhar makineleri, basınçlı yıkama makineleri gibi birçok çeşidi bulunur. Bunlar özellikle endüstriyel alanda fazlasıyla kullanılmaktadır. Güçlü makineler oldukları için temizliği son derece iyi bir şekilde yaparlar. Kolay ve rahat temizlik ile kısa zamanda işleri bitirmenize yardımcı olur.

Bursa Endüstriyel Temizlik
Bursa Hakeller Temizlik

Kurumlarda Temizlik Hizmeti

Kamu kurum ve kuruluşlarının temizliğinde yapılması gereken öncelikli işlem, temizliği yapılacak kurumun keşfidir. Temizlik konusunda deneyim sahibi personelimiz incelemelerinin ardından durum raporu hazırlayarak yetkili kişileri yapılacak işlemler hakkında bilgilendirir.

hakeller-dış-cephe-temizlik
Bursa Hakeller Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik hizmetimiz ile evinizde ve iş yerinizde inşaat sonrası oluşan kirlilik, işinde uzmanlaşmış geniş kadromuz ile titiz ve itina ile temizlenir. Anti-Bakteriyel temizlik ürünlerimiz ile evleriniz ve iş yerinize artık daha temiz ve hijyeniktir.

Hakeller Dış Cephe Temizlik

Endüstriyel Temizlik

Bursa endüstriyel temizlik hizmetini, en iyi, kaliteli, hızlı ve ekonomik olarak Hakeller temizlik firmasından alınır.

Bursa Hakeller Temizlik

Bursa Temizlik Firması

Düzenli planlama ile yapılan, dış cephe temizlik işlemi, yağmur, rüzgar gibi etkenlerden etkilenen binaların bakımlı ve güvenli kalması için gereklidir.