Bursa Hakeller Temizlik

Dış Cephe Temizlik

Bursa Hakeller Dış Cephe Temizlik Hizmeti

Bursa Temizlik

Dış Cephe Temizlik Hizmeti

Günümüzün en büyük sorunlarından olan dış cephe temizliği konusunda profesyonellik ve tecrübesiyle Hakeller Temizlik yanınızda.

Asmaya, vince veya farklı bir aparata ihtiyaç duymadan 6 kat / 20 metreye kadar yerden, bunu aşan yüksekliklerde mobil yükseltme sistemleri ile güvenli bir şekilde dış cephe kaplama ve camların temizliği hizmeti verilmektedir.

Dünyada güvenli olarak yerden yüksek alanların temizliği için geliştirilmiş olan sistemi kullanan Hakeller Temizlik Bursa’da Cam Temizliği konusunda son derece iddialıdır.
Yaptığımız temizlik 6 ay boyunca farklı bir dış etken olmaması durumunda tekrarını gerektirmemektedir.
Kullandığımız cihazlar ve kimyasal temizleyiciler ile bu hizmeti Detay Temizlik farkı ile sizlere sunuyoruz.

dış-cephe-cam-temizleme
Bursa Hakeller Temizlik

Cam Silme

Cam silme işlemi bir kaç aşamadan oluşan ve herkesin profesyonel bir şekilde yapamadığı bir işlemdir. Birçok ev hanımı cam nasıl silinir, kolay cam silme işlemleri nasıldır sorularını sürekli sorarak cevap aramaktadır. Evinizde yer alan pencere camlarını, dış cephe camlarını, balkon korkuluk camlarını ve çatı da yer alan camlarını temizlemek istediğinizde sizlere sunduğumuz cam temizleme yöntemlerini tercih edebilirsiniz. Cam temizleme işlemini oldukça kolay hale getirecek lan bu yöntemler ile kısa süre de profesyonel bir şekilde temizlik yapabilirsiniz. Cam temizliği yaparken camların yer aldığı duvarlara da dikkat etmeniz gerekiyor. Bir tarafı temizlerken bir tarafın kirlenmesi size ekstra iş çıkaracaktır. Duvarlar, cam temizliği dışında da temizliğine ve estetiğine dikkat etmeniz gereken alanlar olmakla birlikte yaşam alanlarınızı daha zarif hale getirecek alanlardır.

dış cephe temizlik
Bursa Hakeller Temizlik

Dış Cephe Temizlik Hizmeti

Dış cephe cam silme işi profesyonel personellerle yapılmaktadır, bu işle alakalı eğitimler almış ve iş güvenlik kazalarını minimum düzeylere getirerek güvenli şekilde çalışmalar yapan personeller tarafından yapılan ve yapılması gereken bir iş koludur.
Dış cephe temizlik şirketi hizmet sunduğu binanın dış cephe temizlik işlemlerini gerçekleştirirken yardımcı olarak kullandığı ekipmanları dış cephe yapı malzemesine göre tercih etmeli ve malzemenin yapısına göre temizlik ürünü tercih etmelidir. Nitekim yapmış olduğu amatör bir çalışma sonucunda dış cephe yapı malzemesini bozabilir, çizebilir, soldurabilir ve en önemlisi kötü bir görünüme dönüştürebilir dolayısıyla dış cephe temizlik şirketleri tercih edilirken temizlik firması iyi analiz edilmeli, referansları incelenmeli ve muhakkak demo çalışması istenmelidir.

dis-cephe-cam-temizligi
Bursa Hakeller Temizlik

Balkon Cam Temizleme

Balkonlarda kullanılan camlar dış ortam etkilerine maruz kaldıkları için temizliği zor yapılmaktadır. Balkon camı temizliği yapmadan önce camları duru su ile yıkayarak kirleri yumuşatmak önemlidir.

hakeller-dış-cephe-temizlik
Bursa Hakeller Temizlik

Bursa Dış Cephe Temizlik

Dış Cephe Cam Temizliği son zamanlarda ülkemizin inşaat sektöründe ki gelişmeleriyle beraber hızlı imalatlar ve deprem yönetmeliklerine göre tasarlanan binaların dış yüzey kaplamalarının zamanla atmosferdeki kirlerin yağmur suyu ve egzoz dumanları gibi etkenlerle kirlenmesinden sonra bina mükelleflerinin bir kurum veya kuruluştan dış cephe temizliği hizmeti satın alması ve dış cephesini temizletme işidir.

Hakeller Dış Cephe Temizlik

Bursa Dış Cephe Temizlik

Bursa da yapılan yeni binalarda, cephe giydirme sistemi sıklıkla kullanılmaktadır. Bu tür binalara dış cephe cam temizleme işleri hakeller temizlik tarafından yapılmaktadır.

Bursa Hakeller Temizlik

Dış Cephe Temizlik Servisi

Düzenli planlama ile yapılan, dış cephe temizlik işlemi, yağmur, rüzgar gibi etkenlerden etkilenen binaların bakımlı ve güvenli kalması için gereklidir.