Dış Cephe Cam Temizliği

by admin
0 comment
dis-cephe-cam-temizligi

Dış Cephe Cam Temizliği
Günümüzün en büyük sorunlarından olan dış cephe temizliği konusunda profesyonellik ve tecrübesiyle Hakeller Temizlik yanınızda. Asmaya, vince veya farklı bir aparata ihtiyaç duymadan 6 kat / 20 metreye kadar yerden, bunu aşan yüksekliklerde mobil yükseltme sistemleri ile güvenli bir şekilde dış cephe kaplama ve camların temizliği hizmeti verilmektedir.

Dünyada güvenli olarak yerden yüksek alanların temizliği için geliştirilmiş olan sistemi kullanan Hakeller Temizlik Bursa’da Cam Temizliği konusunda son derece iddialıdır.
Yaptığımız temizlik 6 ay boyunca farklı bir dış etken olmaması durumunda tekrarını gerektirmemektedir.
Kullandığımız cihazlar ve kimyasal temizleyiciler ile bu hizmeti Detay Temizlik farkı ile sizlere sunuyoruz.

BURSA HAKELLER DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİK

Bursa Hakeller temizlik  dış cephe temizliğinde cam yüzeyler, kompozit granit yüzeyler, reklam panoları ve diğer dış yüzeyde yer alan tüm kısımlar en ileri seviyede, güvenlik önlemlerinin ön planda olduğu, iş güvenliği prensiplerine uygun şekilde temizliği yapılmaktadır.
Dış cephe cam temizliği hem görsel açıdan, hem de binanın sağlığı açısından oldukça önemli bir konudur.  Dış cephe cam temizliği yapılmayan  dış yüzey, zamanla oksitlenmeye,lekelenmeye başlayacaktır. Yağmurlara, güneşe, kara, toz ve dumana sürekli maruz kalan dış cepheler, kısa bir zamanda kirlenmeye başlamakta ve geç kalınmadan temizliğinin yapılması gerekmektedir. Uzun süre temizliği yapılmamış bir binanın dış yüzeyi oldukça kirli bir görünüm oluşturacaktır. Çok kirli bir cephenin temizliği, size hem maliyet açısından pahalı, temizlenme kalitesi daha düşük olabilir. Bursa Temizlik olarak tavsiyemiz, dış cephe temizliklerinizi periyodik zamanlı olarak yaptırmanız yönündedir.

Firmamız Bursa Hakeller temizlik, dış cephe cam temizliği konusunda, tecrübeli ekibi ile, iş güvenliği esaslı en iyi acam temizleme, kompozit panel temizleme hizmetini, uzun yıllardır sürdürmektedir.

You may also like