Temizlik Ürünleri

by admin
0 comment
temizlik kimyasalları

ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK ÜRÜNLERİ

Gelişen teknoloji ve sanayi ile birlikte, endüstriyel ürünlerin çeşitlenmesi ve farklı endüstriyel ürünlerin talep edilmesi sonucunda birbirinden farklı kullanım alanlarına uygun ve fonksiyonel ürünlere talep artmıştır. Bu doğrultuda hedef kitleye en uygun ürünler üretilmeye başlanmıştır. Günümüzde Avrupa Birliği kriter ve normlarına göre imal edilen bir endüstriyel proses dönemine girilmiştir.

Avrupa Birliği uyum yasalarına paralel olarak insanların sağlığını tehdit etmeyecek, çevreci ve doğa dostu endüstriyel ürünlerin üretimi son derece önemlidir.

BURSA HAKELLER TEMİZLİK HİZMETİ

Endüstriyel temizleme ürünleri, AB standartlarına uygun olarak imal edilen ve farklı sorunlara çözüm üretebilen, insan sağlığına uygun ve insanların sıhhi şartlarda hayatlarına devam edebilmelerini sağlayan, mikropları öldürerek hastalıkların oluşmasını engelleyen ve bunları sağlarken doğaya ve çevreye de zarar vermeyecek modern temizleme ürünleridir.

Bursa Hakeller temizlik şirketi, tüm hizmetlerinde, kalite güvenlik onaylı, temzilik ürünleri ve kimyasalları kullanarak, Bursa ve tüm ilçelerinde en iyi hijyen,k temizlik hizmetini vermektedir.

Ahşap parkeler için ahşap temizleyiciler, tuvalet ve banyo temizliği için özel olarak üretilen hijyenik temizleme malzemeleri, cam ve dekoratif eşyalar için silme ve parlatma özelliği bulunan özel temizleyiciler, halı yıkama şampuanları, çamaşırlar için üretilen farklı özellikteki deterjan, yumuşatıcı, beyazlatıcı ve leke çıkarıcılar. Bu ürünlerin her biri farklı amaçlar için üretilen ve birbirinden bu anlamda ayrılan endüstriyel ürünlerdir.

You may also like