Periyodik Temizlik

by admin
0 comment
düzenli temizlik

Periyodik temizlik hizmeti alarak ihtiyaç duyduğunuz temizlik türüne göre belirli sürelerde temizlik uygulaması gerçekleştirebilirsiniz. Kurumsal temizliğin periyodik olarak gerçekleştirilmesi mekanlarda bakteri oluşumunu önleyeceği ve hijyenik ortamlar sağlanması açısından önemlidir. İstenmeyen oluşumları engellemek ve temizliğin sürekliliğini sağlamak için Periyodik hizmeti almak daha sağlıklıdır.

PERİYODİK DÜZENLİ TEMİZ HİZMETİ

Periyodik olarak ofis temizliği, hastane temizliği, okul temizliği, fuar temizliği cami temizliği, gemi yat temizliği, fabrika temizliği, yangın sonrası temizlik, dış cephe temizlik, inşaat sonrası temizlik gibi hizmetler alınabilir. Verilecek bu periyodik temizlik hizmetlerin hepsinde ücretsiz olarak uzman raporu hazırlanarak ihtiyaçlarınız tam olarak belirlenmektedir. Hangi ürünün nerede kullanılacağı ek hizmet eklenip eklenmeyeceği, ücretlendirme, uygulama süresi gibi konular uzman raporu doğrultusunda belirlenmektedir.

Bursa Hakeller temizlik firmamızdan, ihtiyaç duyulan ve planlaması yapılan temizlik hizmetlerini, periyodik olarak alarak belirli ve istikrarlı bir temizlik düzeni sağlayabilirsiniz.

Periyodik Temizlik hizmetleri ihtiyaca günlük, Haftalık, 15 günlük ve aylık gibi çeşitli sürelerde olabilir. Bu zaman aralıkları uzman raporu doğrultusunda sizlerle yapılacak planlama aşamasında belirlenecektir. Periyodik temizlik hizmeti gerçekleştirilecek yapının veya alanın hangi periyodik aralığa uygun olduğu detaylı bilgilendirme ile sizlere bildirilmektedir.

You may also like