Bursa Okul Temizliği Hizmeti

by admin
0 comment
Hakeller Okul Temizliği

Okullar çocuklarımızın eğitim- öğretim gördükleri ve günlerinin büyük bir bölümünü geçirdikleri yerlerdir ve aynı zamanda oldukça kalabalık yerlerdir. Neredeyse her ortam ortak kullanıldığı için çocuklarımızın ve eğitim öğretim işlerini yürüten herkesin yakın temasta bulunduğu bir ortamdır. Bu yüzden temizlikleri diğer ortamlara göre daha düzenli ve daha sık yapılmalıdır. Çocuklarımızın sağlıklı olabilmesi için çok uzun süreler vakit geçirdikleri okulların ortamlarının hijyenik olması sağlanmalıdır. Bunu da tek bir kişinin sağlaması çok mümkün değildir. Çünkü okullarda temizlenmesi gereken çok fazla ortam vardır. Üdtelik bu mekanlar gün içerisinde sık aralıklarla tekrar tekrar temizlenmelidir. Bu yüzden eğitim kurumlarının temizliğinde profesyonel temizlik firmalarıyla çalışmak oldukça avantajlıdır. Çünkü uzman ekipler nerelerin nasıl hangi sıklıkla temizleneceği hijyenik ortamların nasıl oluşturulacağı konusunda oldukça bilinçlidirler. Bu işi profesyonel olarak yaptıkları için de çok daha kısa sürede yaparlar. Ayrıca temizlik esnasında kullanılacak temizlik ürünlerinin niteliği konusunda da uzman olduklarından hengi ortamda hangi ürün tercih edilmelidir iyi bilirler.

Hakeller okul temizliği hizmetinde deneyimli elemanları ile detaylı temizlik servisi olarak çalışmaktadır. Devlet veya özel eğitim kurumlarında, okullarda, kurslarda, sınıf ve ortak alan hijyenik temizlik hizmeti özel ekipmanlar kullanılarak tarafımızdan yapılmaktadır.

OKUL TEMİZLİK HİZMETİNDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Okuldaki temizlik işi asla hafife alınmayacak bir iştir ve asla yüzeysel yapılmamalıdır. Çocuklarımız doğası gereği hareketli olduklarından bulundukları ortamlar gün içerisinde birkaç defa temizlenecek duruma gelebilir. Özellikle tuvaletler her teneffüste ayrıntılı bir şekilde temizlenmeli uygun dezenfektan kullanılarak hijyen sağlanmalıdır. Çocuklarımızın sağlığı söz konusu olduğundan okuldaki temizlik işini yürüten personelin okul temizliği konusunda iyi yetişmiş biri olması gerekmektedir. Zaten okul temizliği tek başına yapılacak bir iş değildir. Okul temizliği bir ekip işidir, yetkili kişiler tarafından da belirli aralıklarla denetlenmelidir.  Okul temizliğinde görev alan personelin temizlenen yerlerin gün içerisinde birkaç defa hatta üst üste temizlenmesi gerektiğini bilmesi gerekir. Bu yüzden anlayışlı sabırlı çocuklara karşı hoş görülü olan personeller işlerini daha başarılı ve severek yapacaklardır.

Bursa Hakeller okul, dershane, kurs temizlik hizmeti, onlarca başarılı çalışması ile yöneticilerimizin takdirini kazanmıştır. İşimize gösterdiğimiz özen ile çevremize hijyen ve temizlik getirmeye devam ediyoruz.

Okul temizlik işi hata kabul etmeyen ciddi sorumluluk isteyen bir iştir. O yüzden profesyonel hizmet almak okulların temizliğinde bu işi profesyonel olarak hizmet veren firmalara yaptırmak çok doğru bir tercihtir. Biz de Bursa temizlik şirketi olarak, alanında uzman deneyimli personelimizle okul temizlik işlerinizde hizmetinizdeyiz.

You may also like